Марка Hispano Suiza представила радикальний карбоновий гіперкар з присмаком 1930-х

Автомобіль, названий Carmen Boulogne поповнив когорту екзотичних електрокарів сучасності.
Марка Hispano Suiza представила радикальний карбоновий гіперкар з присмаком 1930-х

ФОТО: Hispano Suiza|

Hispano Suiza Carmen Boulogne

logo11 березня 2020, 14:01
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Hispano Suiza Carmen Boulogne присвячена Hispano Suiza Dubonnet Xenia 1938 року і виконана у схожій стилістиці. А карбоновий кузов і високопродуктивна електрична силова установка відображають сучасність.

Дивіться також: Метаноловий суперкар Gumpert Nathalie дебютував у серійному вигляді

Спортивне купе Carmen Boulogne оснащене двома синхронними електродвигунами з постійними магнітами, розташованими в кожному із задніх коліс. Силова установка продукує 1114 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту. Потужність звичайної Hispano Suiza Carmen складає 1020 кінських сил.


Фото: Hispano Suiza Dubonnet Xenia

Маса новинки становить 1630 кілограмів, що на 60 кіло менше базової моделі. Для прискорення до першої сотні на цифровому спідометрі з ретро-дизайном Boulogne потрібно дві з половиною секунди. Максимальна швидкість становить 290 кілометрів на годину. Запасу енергії в тяговому акамуляторі вистачає на 400 кілометрів пробігу – ця цифра не відрізняється від показника звичайної Carmen.

Фото: Hispano Suiza Carmen Boulogne та базова модель / Hispano Suiza

Hispano Suiza Carmen Boulogne буде випущена серією з 19 машин, кожна вартістю від 1,65 мільйона євро. Перші екземпляри покупці отримають у 2022 році.

Також цікаво: Студія Джуджаро представила суперкар Bandini Dora, котрий допоможе відродити забуту марку