Машини, що стали жертвами нелюдських гаражних експериментів

Навіть від фотографій цих творінь стає моторошно, а хтось на них їздить!
Машини, що стали жертвами нелюдських гаражних експериментів
logo31 травня 2020, 15:15
logo0
logo0 хв

Коли зустрічаєш щось подібне у сусідній смузі руху на дорозі, хочеться вигукнути “Що ти таке?! Згинь, нечиста сила!”, перехреститись і їхати в протилежний бік.

Також цікаво: Яке життя – така й машина: добірка фото абсурдного тюнінгу та скотч-ремонту

Розпочнемо з любителів гіпербол і метаморфоз, тих, хто не зупиняється на півдорозі у створенні речей, про які тільки й можна сказати “занадто”.


Хвилинка любителів “бойової класики” – радянського металобрухту на колесах, якої не можуть спекатись власники. Рестайлінг старого “Жигуля”, за допомогою переднього бампера від “Пріори” – не найкраща ідея. Особливо, якщо до цього додати повітрозабірник в капоті і додаткові ліхтарі. Тепер ви це знаєте і краще не повторюйте побачене вдома. “Запорожець”, стилізований під “Жигулі”, “Москвіч”, стилізований під “Жигулі”, “Жигулі”, стилізовані під казна що – схоже, фантазія гаражних Франкенштейнів не знає меж. Головне – якимось чином задіяти у своєму проекті “Жигулі”.


Клуб шанувальників BMW також відзначився у секторі “колгоспного” тюнінгу і заслуговує на свою хвилину слави.


Якщо догортали до цього місця – нагородіть себе чимость за стійкість духу та міцну психіку! Але наостанок ми припасли дещо справді важке: вантажівки, якщо їх можна так називати. “Газель”, що збирається взяти участь у “Дакарі”, мінівен, що проковтнув блакитний “Каділлак” та суперник для Tesla Cybertruck, створений десь у підземеллях Мордору.


Ви ще тут? Якщо так, зробимо “контрольний постріл”.

Також цікаво: Бережіть ваші очі – ці приклади "колгоспного" тюнінгу являтимуться вам у нічних кошмарах