Mercedes-AMG готує електричний кросовер потужністю 1000 "коней"

Автомобіль можуть презентувати у 2026 році. Подейкують, що кросовер не буде пов’язаний з будь-яким теперішнім автомобілем в лінійці Mercedes-Benz й створений власними силами підрозділу AMG.
Mercedes-AMG готує розкішний електричний кросовер- Auto24

ФОТО: Autocar|

Неофіційне зображення майбутнього кросовера Mercedes-AMG

logo12 квітня, 16:52
logo0
logo0 хв

Як повідомляє Autocar, новинка буде створена на власній майбутній платформі підрозділу під назвою AMG.EA та матиме довгу колісну базу. Очікується, що кросовер стане конкурентом для Lotus Eletre та майбутньої трирядної електричної моделі від Porsche.

Читайте також: Porsche готує трирядний електричний позашляховик: новинку вже помітили шпигуни

Повідомляється, що Mercedes-AMG представить концепт авто перед його запуском в серію. Невідомо, скільки електромоторів отримає новинка. Очікується, що мінімум 2, адже авто матиме повний привід.

Концепт Vision AMG

Поки що безіменна модель позашляховика може бути еквівалентом концепту Vision AMG. Подейкують, що Mercedes-Benz вже переоснащує свій завод в Зіндельфінгені, щоб забезпечити виробництво нового позашляховика.

Також цікаво: Mercedes-Benz оновив електричний EQS

Цілком ймовірно, що кросовер збиратиметься на одному конвеєрі з седаном, дебют якого також очікується в 2026 році. Той факт, що підрозділ AMG тепер матиме власну платформу для електромобілів, може бути знаком того, що Mercedes-Benz не відмовився від ідеї високопродуктивних електромобілів у своєму новому плані електрифікації.