Мініатюрний електрокар Microlino за 12 тисяч євро йде у виробництво наступного року

Компанія Micro Mobility оголосила про успішні випробування шасі свого чарівного крихітного автомобіля Microlino 2.0 з дизайном у стилі BMW Isetta. Це означає, що електромобільчик готовий до виробництва.
Мініатюрний електрокар Microlino за 12 тисяч євро йде у виробництво наступного року
logo24 грудня 2020, 15:15
logo0
logo0 хв

Серійний прототип Micro Mobility Microlino 2.0 виробник обіцяє представити найближчим часом, але наразі тестується оголене шасі. Результами у Micro задоволені.

Також цікаво: Стартап Canoo показав свій другий електрокар – багатофункціональний мінівен в стилі Cybertruck

“Перші випробування вже показали значне поліпшення керованості та комфорту порівняно з Microlino 1.0”, – повідомляє стартап. Прототип, який з часом буде побудований поверх цього шасі, буде першим повноцінним автомобілем марки. Це включатиме складаний дах, ліхтарі та оздоблення інтер’єр.


Загалом компанія Micro Mobility планує створити на одному шасі 5 прототипів. Очікується, що побудова кожного прототипу займе кілька тижнів. Також було оголошено, що панель приладів та зовнішні елементи освітлення, які ви бачите на знімках, також перетворять його на серійну модель.

Дизайн міні-мобіля натхненний BMW Isetta. Сітікар двомісний і являє собою “ідеальне поєднання мотоцикла та автомобіля”. Сайт виробника проголошує: “Microlino – не автомобіль!”. Там же зазначається, що всередині електрокара достатньо місця “для 2 дорослих та 3 ящиків пива”.

Мініатюрний електрокар здатен долати на одному заряді 125 або 200 кілометрів, залежно від обраної батареї. Максимальна швидкість – 90 км/год. Базова ціна, заявлена виробником – 12 000 євро.