Мінівен на стилі: Opel представив особливий фургон O-Team Zafira Life

Дизайнерський мінівен виконаний у стилі знакового GMC 1980-х років з серіалу The A-Team.
Мінівен на стилі: Opel представив особливий фургон O-Team Zafira Life

ФОТО: Opel|

Opel Zafira Life O-Team

logo29 травня 2019, 15:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У рамках заходу Opel Treffen 2019 німецький автоконцерн представив публіці новий мінівен Zafira Life в особливому виконанні під назвою O-Team.

Також цікаво: Спорткупе Audi TT перетворилось на ралійний пікап у виконанні Safari

Назва мінівена Opel є відсилкою до популярного телесеріалу 1980-х років The A-Team. Телевізійні герої пересувались у своїх невідкладних справах на ефектному мінівені GMC, створеному легендарним кастомайзером Джорджем Баррісом. Природньо, що літера “О” у данному випадку позначає Opel.

Мікроавтобус поставили на 20-дюймові колеса BBS, а на даху з’явився спойлер. Кузов пофарбований у темно-сірий та блідо-сірий кольори прикрашений яскравими контрастними акцентами салатового кольору. Встередині мінівен обладнали парою спортивних крісел і прострочкою такою ж яскраво-зеленою ниткою.

Фото: Opel Zafira Life O-Team / Opel

Під капотом встановлений дизельний двигун об'ємом 2 літри і потужністю 177 кінських сил. Мотор працює в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач з підрульовими пелюстками перемикання швидкостей в ручному режимі.


Фото: оригінальний мінівен A-Team / Pinterest

Хоча Opel не збирається продавати такі мікроавтобуси, виробник заявив, що усі модифікації, продемонстровані на ньому є цілком легальними у Німеччині, а отже їх можне провести самотужки. У такий спосіб компанія з Руссельхайму говорить про те, що новий фургон може служити не лише практичним цілям, а й дарувати емоції, при вірному підході.

Також цікаво: Забавки дорослих хлопчиків: гусеничний квадроцикл пустили на гірськолижну трасу (відео)