Mitsubishi представила компактний електричний кросовер Mi-Tech без даху і дверей

Разом з концептуальним кросовером дебютував кей-кар Super Height K-Wagon.
Mitsubishi представила компактний електричний кросовер Mi-Tech без даху і дверей

ФОТО: Mitsubishi|

Електричний концепт Mitsubishi Mi-Tech

logo23 жовтня 2019, 16:30
logo0
logo0 хв

Шоустопером стенду Mitsubishi на автосалоні у Токіо став електричний баггі з футуристичним дизайном та технологіями під назвою Mi-Tech.

Дивіться також: Мобільний додаток ParKam знаходить вільні місця для паркування довкола користувача

Окрім того, що шоукар позбавили даху та дверцят, в салоні у нього бракує інформаційно-розважальної системи. Та й в цілому інтер’єр має мінімалістичний дизайн. Головна фішка салону концепта – проекційний дисплей на все вітрове скло з цифровою панеллю приладів та елементами доповненої реальності.

Фото: електро-баггі Mitsubishi Mi-Tech / Mitsubishi

Втім, найважливіший елемент концепта прихований під м’язистим кузовом. Мова про силову установку, яка складається з компактного газотурбінного мотор-генератора, котрий здатен працювати на дизельному пальному, гасі (керосині) чи спирті. Він продукує електроенергію, яка живить чотири електромотори – по одному на кожному колесі.

Фото: концепт Mitsubishi Mi-Tech / Motor1

Про серійне виробництво кросовера або баггі на основі Mitsubishi Mi-Tech мова не йде, однак окремі технології та рішення будуть використані на майбутніх кроссоверах бренду до 2022 року.

Фото: концепт Mitsubishi Super Height K-Wagon / Mitsubishi

Концепт Mitsubishi Super Height K-Wagon цікавий, в першу чергу, домашній аудиторії японської марки. Mitsubishi говорить, що він уособлює наступне покоління кей-карів марки. За чутками, практично в такому ж вигляді компактний кубо-мобіль потрапить на конвеєр вже наступного року. Під коротеньким капотом у нього 0,66-літровий двигун, доповнений варіатором. При цьому крихітний автомобільчик матиме широкий список стандартного оснащення, що включатиме систему утримання в смузі руху, автоматичне гальмування, попередження про можливе зіткнення, круїз-контроль і додаткові асистенти.

Також цікаво: Прем'єри Nissan у Токіо: концепти IMk та Ariya демонструють напрямок дизайну майбутніх електрокарів марки