На дороги випустили 20 тисяч молодих водіїв, що не складали практичний екзамен

Уряд американського штату Джорджія покладається на відповідальність батьків новоявлених водіїв – вони виступають екзаменаторами для своїх дітей.
На дороги випустили 20 тисяч молодих водіїв, що не складали практичний екзамен
logo11 травня 2020, 13:19
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Через карантин влада штату Джорджія тимчасово скасувала проведення практичних іспитів для бажаючих отримати водійське посвідчення. Але видавати “права” не припинила.

Дивіться також: Злодії вкрали 97 машин зі стоянки прокатного сервісу, зачиненого на карантин

У середині квітня губернатор штату Джорджія Брайан Кемп підписав виконавче розпорядження про відмову від дорожнього тестування в процесі ліцензування. З тих пір держава покладається на чесність та відповідальність батьків, які перевіряють водійські навички та підписують “табель”.

З моменту вступу в дію цього розпорядження, у штаті Джорджія було видано 19 483 посвідчень водія без традиційних дорожніх екзаменів. Усі інші вимоги до отримання посвідчення в Джорджії все ще є обов'язковими, такі як 40 годин тренувального водіння та письмовий тест на знання правил.

У штаті Вісконсін була прийнята подібна постанова, однак там батьки можуть вирішувати – самим виступати в ролі екзаменаторів чи залишити це на кваліфікованого спеціаліста держустанови.

Читайте також: Наскільки автомобілі зі США дешевші за "європейців": дослідження