На кордонах Франції та Німеччині відновлять перевірки подорожуючих

На всіх в’їздах до Німеччини під час чемпіонату Європи з футболу Євро-2024 будуть проводитися перевірки – безпека жителів країни та мільйонів вболівальників понад усе.
Німеччина вводить контроль на всіх кордонах - Auto24

ФОТО: МВС Німеччини|

Шлагбауми на автомагістралі на прикордонному переході Голдене Бремм між Німеччиною та Францією

logo21 травня, 10:05
logo0
logo0 хв

Підготовка до Євро-2024 йде повним ходом. Федеральна поліція також готується. Вона охоронятиме кордони Німеччини, де пересуватимуться збірні та вболівальники. Особливо ретельна перевірка запроваджується на кордоні з Францією, яка також вводить (до 31 жовтня 2024 року) прикордонний контроль на період проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фейзер розпорядилася про посилений контроль на внутрішньому кордоні Німеччини на час футбольного турніру, який пройде з 14 червня по 14 липня ц.р. Своєрідна "репетиція" прикордонного контролю вже проведена в Goldene Bremm у Саарбрюккені, що вважається найбільшим і найважливішим прикордонним пунктом між Німеччиною та Францією.

Читайте також Німеччина передала київській поліції мотоцикли BMW

У цьому місці федеральна магістраль Німеччини BAB 6 перетинає кордон і стає французькою автомагістраллю A 320. Так само німецька федеральна траса B 41 стає національною трасою N 3 у Франції.

В режим готовності практично перейшло управління федеральної поліції Кобленца. Його штат контролюватиме пересування в цілому на дев’яти пунктах пропуску на сухопутному кордоні з Францією, Люксембургом та Бельгією.

Огляд транспортних засобів на прикордонному переході Голдене Бремм між Німеччиною та Францією. Фото: МВС Німеччини

Тут на автодорогах і залізниці планується спільне патрулювання інспекторів федеральної поліції Саарбрюккена і французької прикордонної поліції та Національної служби залізничної поліції. Також вже створено спільний комісаріат для першочергових операцій.

Читайте також Щоб громадський транспорт не чадів: що для цього робить Німеччина

На Чемпіонат Європи з футболу в Німеччині та на Олімпійські й Паралімпійські ігри у Франції зберуться мільйони людей з усіх континентів. Це для всього світу будуть великі свята спорту у центрі Європи. Однак для цього контроль доведеться посилити. Звісно, будуть деякі незручності на дорогах у вигляді ймовірних черг, перевірок, співбесід, але задля безпеки це виправданий крок.

"Попереду у нас чудове спортивне літо, яким ми керуватимемо у тісній німецько-французькій співпраці та протистоянні гібридним загрозам і проявам тероризму", – заявила очільниця німецької поліції Ненсі Фейзер.
.