На Київщину привезли універсальний Daewoo для зими і літа

Макарівська територіальна громада вже вдруге за місяць поновила автопарк комунального підприємства: виробниче управління ЖКХ збагатилося ще одним потужним самоскидом.
Корейський самоскид  Daewoo Maximus прибув у Макарів- Auto24

ФОТО: Макарівська ТГ|

У дворі комунального підприємства "Макарів ВУЖКГ" новенький Daewoo Maximus 1728

logo13 травня, 08:43
logo0
logo0 хв

Якщо у квітні в колишній райцентр Київщини доставили самоскид HOWO T5G 400, то нині прийшов Daewoo Maximus 1728. Це – всесезонний універсал, якому буде вдосталь роботи як в теплу пору року, так і в зимовий сезон. Про це на своїх сторінках в соцмережі повідомляють Макарівська селищна рада та її голова Вадим Токар.

Окрім перевезення сипучих будівельних вантажів (пісок, щебінь і тому подібне), самоскид в зимовий час може працювати з модулем для розсипання пісково-соляних сумішей на дорожнє покриття. В сезон снігопадів завдяки фронтальному відвалу цей автомобіль може прибирати вулиці та дороги від снігу.

Читайте також Комунальна техніка на базі Ford, HOWO та XCMG поповнила українські громади

"Такий «помічник» дасть можливість комунальникам ще оперативніше та якісніше виконувати свою роботу, а саме очищати вулиці від снігу взимку, перевозити вантажі різного виду, а також будівельні матеріали", – зазначив голова Макарова Вадим Токар.

Цей 18-тонний Мaximus 1728 з колісною формулою 4×2 має вантажність 12,7 тонни. В моторній ніші автомобіля за схемою "кабіна над двигуном" стоїть 5,9-літровий силовий агрегат Євро-5 потужністю 280 кінських сил. Він працює у парі з механічною 6- ступеневою коробкою передач ZF.

Корейські автомобілі цієї серії вперше з’явилися в Україні ще в довоєнний період. Якщо раніше це були невеличкі постачання, то з відсівом з ринку України російських та білоруських машин такого сегмента Daewoo став популярним – за характеристиками не поступається, а подекуди він навіть кращий. Так що поява такої техніки у Макарові сприятиме всесезонній господарській активності.

При потребі комунальне підприємство може закупити та встановити в кузов касету з пласткивих резервуарів для води та фронтальну атрибутику з форсунками для автоматизованого поливу газонів чи дорожнього покриття, що вберігатиме асфальт від агресивного впливу у спекотні дні. Бухтові рукави для ручного зрошування квітників також передбачені комплектом – ходовий атрибут комунальних підприємств.

Читайте також Рідкісні самоскиди Mercedes-Benz приїхали в деокуповані громади Харківщини

Макарівські комунальники по програмі “U-LEAD з Європою” від німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ отримали також й інше різноманітне обладнання. В переліку є генератори, бензорізи, дрилі акумуляторні та мережеві, болгарки, шурупокрути, перфоратори, ліхтарики, набори ручного інструменту тощо.