На пункті пропуску "Чоп" автомобілі будуть просвічувати наскрізь

Для прискорення митного оформлення великогабаритного транспорту на міжнародному автомобільному пункті пропуску "Чоп – Захонь" введено в експлуатацію новий мобільний рентгенівський сканер Rapiscan.
МАПП "Чоп" для ренгенскопії автомобілів отримав мобільний сканер Rapiscan - Auto24

ФОТО: Інфографіка Rapiscan |

МАПП "Чоп" переходить на стандарти митних органів розвинутих країн світу

logo26 червня, 14:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Сканерну установку придбано за європейські гранти у рамках ініціативи Україна-ЄС "Шляхи солідарності". З нагоди запуску інноваційного обладнання в роботу на МАПП "Чоп" прибули іноземні делегації від організацій, що зацікавлені в результативній пропускній спроможності пункту пропуску.

Іноземні гості мали можливість наочно побачити щоденну роботу інспекторів на виїзді та в’їзді в Україну, як на пасажирському, так і на вантажному напрямку, зокрема і в боксі поглибленого огляду із залученням кінологічних команд. Про знакову подію повідомляє Закарпатська митниця.

Читайте також Які товари найчастіше намагаються провести через кордон автомобілями

Текст...

Рекламна інформація

Центральною подією стала презентація роботи нової мобільної сканувальної системи Rapiscan. Придбана для автопереходу сканерна установка коштує 2,5 млн євро. Її значення неоціненне – митниця переходить на нові найсучасніші стандарти оформлення автотранспорту при перетині кордону.

Євросоюз зацікавлений в результативній пропускній спроможності МАПП "Чоп". Фото: Закарпатська митниця

Використання сканувального пристрою дозволить митникам не лише оперативно здійснювати митні формальності, а й прискорювати рух зовнішньоторговельних вантажів, вирішувати завдання превентивного характеру для запобігання митним правопорушенням та для їх своєчасного виявлення. Саме така практика роботи діє в митних органах розвинутих країн світу (див. відео внизу).

Читайте також Запис на перетин кордону показав свою ефективність

З введенням в експлуатацію сканера поліпшиться протидія митним правопорушенням і контрабанді, швидше буде проводитися оформлення експортно-імпортних вантажів, що збільшить пропускну спроможність на кордоні України з Євросоюзом.

Найближчим часом планується придбання ще двох таких сканерів для інших пунктів пропусків.