На студійному відео показали вражаючий спорткар Mole Almas

Водневий спорткар з карбоновим кузовом тарґа італійці презентують у Женеві вже завтра.
На студійному відео показали вражаючий спорткар Mole Almas

ФОТО: Motor1|

Водневий спорткар Mole Contruzione Artigianale Almas

logo4 березня 2019, 12:30
logo0
logo0 хв

Живі світлини і відео прямо з майстерні, де був створений незвичайний прототип з такою ж незвичайною назвою Mole Contruzione Artigianale Almas доводять, що італійці й досі вміють будувати вражаючі спортивні машини.

Також цікаво: Що робити якщо автомобіль раптово загорівся: відео

Журналістам італійського видання Motor1 пощастило побувати у студії, де народився Mole Almas, перед його дебютом у Женеві.

Італійська фірма Mole Automobile, заснована дизайнером і власником студії UP Design Умберто Палермо. Концепт Almas обладнано силовою установкою на водневих паливних елементах, а його кузов виготовлено з вуглецю. Автомобіль розроблений студією з нуля абсолютно самостійно, включаючи й силові агрегати.

Фото: Mole Contruzione Artigianale Almas / Motor1

Шасі спорткара виготовлено повністю з вуглепластика. У рух машину може приводити двигун внутрішнього згорання, розташований у базі, або силова установка на водневих паливних елементах. Яку саме модифікацію італійці готують до прем’єри у Женеві – поки невідомо.

Mole Almas відноситься до класу GT. Купе сягає 4730 міліметрів завдовжки, 1980 міліметрів завширшки та 1218 міліметрів заввишки, при відстані між осями у 2600 міліметрів. Його кузов виготовлений з вуглецевого волокна.


Показаний на відео концепт Almas ще не має двигуна. Однак його творці говорять про двигун внутрішнього згорання також власної конструкції та електричну силову установку на водневих паливних елементах.

Також цікаво: У новому Mercedes CLA можна гратись у Mario Kart