На відео показали шалені перегони автобусів з пасажирами всередині

Як не дивно, незважаючи на смертельну небезпеку, ніхто з пасажирів не висловлює обурення. Принаймні, наскільки можна судити, не знаючи бенгальської.
На відео показали шалені перегони автобусів з пасажирами всередині
logo22 жовтня 2019, 15:40
logo0
logo0 хв

Те, що ви зараз побачите, може шокувати. У цьому відео усе неправильно: кермо автобуса з правого боку, лівосторонній рух, а головне – поведінка водія та експедитора, які вирішили за будь-яку ціну обігнати інший рейсовий автобус.

Дивіться також: Відео: водій автобуса перемикає передачі ногою

Можливо жителі Бангладеш і звикли до такого, але туристам, напевно, краще обрати інші способи для подорожей цією азійською країною.

Цей ролик був знятий з салону рейсового автобуса на трасі Дінаджпур - Дакка у Бангладеш. Як і в інших країнах Азії, бенгальські водії не надто переймаються чітким дотриманням правил дорожнього руху. Та що там ПДР, місцеві шофери нехтують навіть здоровим глуздом, витворяючи на дорозі таке, що навіть у нічних жахіттях не насниться німецьким інспекторам дорожнього руху.


При перегляді радимо встановити швидкість відтворення відео на х2. Чи варто нагадувати, наскільки небезпечною буде спроба повторити побачене в житті?

Також цікаво: Без рук: хлопець керує автомобілем за допомогою ніг (відео)