Найшвидший комбайн у світі з легкістю обжене ваш Lanos

А якщо з нього зернозбиральну молотилку зняти, то й справжнім спорткарам буде непереливки.
Найшвидший комбайн у світі з легкістю обжене ваш Lanos
logo11 травня 2019, 15:00
logo0
logo0 хв

Шанувальники перегонів на 402 метри – шалені люди. Якої лише техніки не перетворювали на дрегстери, від кошиків з супермаркету і дитячих машинок до вантажівок з реактивними двигунами. Цього разу вигадникам потрапив до рук сільськогосподарський комбайна. Ось що з того вийшло.

Також цікаво: Відео: гонщик NASCAR заїхав на піт-стоп задом наперед

Приятелі Рейн Савіойей та Петрі Пло з фінського Курікка, узяли старий комбайн Fahr M44 1967 року випуску і перетворили його на потужний гоночний драгстер.


Комбайн невеликий за розміром і важить усього 2 тонни. Фінські гонщики свапнули у комбайн 8.2-літровий бензиновий V8 від Cadillac Eldorado 1976 року, разом з триступінчатою автоматичною коробкою передач Turbo 425 і переднім підрамником. За допомогою пари турбокомпресорів потужність довели до 500 к.с. При цьому уся потужність надходить на передні колеса з 22-дюймовими шинами.


На що спроможний така “молотилка”? Дистанцію у чверть милі – 402 метри – фінський тракторець долає за 14,1 секунди, показуючи на фініші швидкість у 154 км/год. Дуже непогано, як для старого комбайна. Для порівняння: український хетчбек Lanos Sport проходить дрегову пряму за 15 секунд.

Також цікаво: Ідея для власників нерозмитнених "євроблях"