У травні 2019 року стартує жіноча "Формула"

Новина викликала чимало дискусій та закиди у гендерній сегрегації.
У травні 2019 року стартує жіноча "Формула"

ФОТО: Сloudfront|

Професійна гонщиця Лейлані Мюнтер

logo9 березня 2019, 19:40
logo0
logo0 хв

У 2019 році стартує нова гоночна серія перегонів під назвою W Series. Керувати болідами будуть виключно жінки. Організатором першості є Британський гоночний і спортивний автомобільний клуб (BRSCC).

Також цікаво: Nissan Qashqai-R став найшвидшим кросовером у світі

Як повідомляється на сайті W Series, завданням нового чемпіонату є повернення жіночого складу у змагання Формули 1. Серед засновників та судійського складу змагань такі відомі персони, як Девід Култхард, колишній спортивний і гоночний директор McLaren і Manor Дейв Райан, технічний керівник Red Bull Racing Едріан Ньюї та автомобільний журналіст Метт Бішоп. Перший етап змагань відбудеться у травні 2019 року.

Організатори планують провести шість етапів, з тривалістю заїзду у кожному 30 хвилин. Спочатку заїзди проводитимуться на європейських трасах, а з часом список треків мають поповнити і автодроми Австралії, Америки та Азії.


Боліди чемпіонату W Series мають специфікацію Формули-3, це будуть автомобілі Tatuus T-318 з формульною системою захисту кокпіта Halo. Передбачається участь 18-20 учасниць. Призовий фонд змагань складає 1,5 мільйона доларів. Учасниця, що посяде перше місце отримає 500 тисяч доларів.

Також цікаво: Стало відомо, скільки заробляють ведучі Grand Tour