Наступник Mazda CX-5 стане гібридом

Відомо, що середньорозмірний кросовер, що прийде на заміну поточному поколінню CX-5, матиме гібридну силову установку. Голова відділу маркетингу Mazda в Австралії, Аластер Доак, повідомив, що робота над наступником вже ведеться.
Mazda CX-5 наступного покоління отримає гібридну силову установку - Auto24

ФОТО: Drive|

Mazda CX-5

logo10 травня, 08:30
logo0
logo0 хв

Наразі модель CX-5 існує паралельно з аналогічними за розміром CX-60 і CX-70, які, до того ж мають краще оснащення. Актуальне, друге покоління кросовера перебуває на конвеєрі вже 7 років.

Читайте також: Поліція отримала від Франції 13 автомобілів Mazda CX-5

«Корпорація Mazda офіційно заявила, що з’явиться новий кросовер, і це чудово. Ми багаторазово оновлювали поточну лінійку CX-5, в тому числі не так давно. Він все ще є, він усе ще добре працює, він усе ще є нашим лідером продажів. У нас є план наступної моделі, і нас це влаштовує, тому вона наближається», - сказав Аластер Доак журналістам Drive.

План Mazda з електрифікації власної лінійки передбачає два етапи підготовки. Перший вже розпочався й триватиме до 2025 року. Другий етап триватиме до 2027 року, а з 2028 почнуться презентації глобальних електричних моделей. Вірогідно, наступник CX-5 потрапить до другого етапу й отримає гібридну силову установку.

Також цікаво: Mazda показала новий кросовер Arata

Подейкують, що новинка успадкує гібридну установку від Toyota RAV4, яку також використовує CX-50 у Китаї. Проте, є інформація, що Mazda має намір розробити власну 48-вольтову архітектуру. Ймовірно, новинка отримає технологію Mazda Connected Services, яка дебютувала на MX-5 2024 року. Однак, Mazda поки не розголошує конкретних деталей про майбутню модель.