Навіжений чолов'яга подріфтив на президентському полі для гольфу

Повідомляється, що він наніс збитків майже на 20 тисяч доларів, та навряд чи відшкодування буде найгіршим з наслідків його витівки.
Навіжений чолов'яга подріфтив на президентському полі для гольфу

ФОТО: Univision|

Дональд Трамп під час гри у гольф

logo13 вересня 2019, 16:45
logo0
logo0 хв

Поле Trump National Golf Course у Бедмінстері, Нью-Джерсі – улюблене місце для гри у гольф американського президента. Та днями спокій зеленого простору був потривожений нахабним вчинком 26-річного Річарда Мак’юена.

Також цікаво: Транспорт з фестивалю Burning Man 2019: дитячі мрії та нічні жахіття дорослих зібрались на шабаші в пустелі

Пізніше з’ясувалось, що походеньки Мак’юена того дня одним вандалізмом на полі для гольфу не обмежились. Після того, як він попсував улюблені газони Дональда Трампа на своєму Ford Focus, Річард повернувся, і понівечив їх ще раз. Своїми діями він завдав збитків приблизно на 20 тисяч доларів. А потім він вирушив до маєтку відомої поп-співачки Тейлор Свіфт на Род-Айленді та вдерся до її будинку.


Фото: Річард Мак’юен / Daily Mail

Там його і затримала поліція. За повідомленням Daily Mail, сталкер чемно роззувся в фойє, аби не наслідити черевиками. Хоча перед цим він розбив скляні двері, будинку, від чого і спрацювала сигналізація. Мак’юен намагався втекти від правоохоронців, прихопивши з собою плюшеву подушку співачки.

Також цікаво: Подивіться, як виглядає найбільший в світі табун із 1326 фордівських "Мустангів" (відео)