Невеличкі бензовози стають популярними

В Україні зростає попит на паливозаправники малої розмірної групи: на цьому тижні завод спецтехніки "Техкомплект" відправив замовникам дві партії машин саме з невеличкими 4- та 5-кубовими цистернами.
У попиті невеличкі бензовози - Auto24

ФОТО: Техкомплект|

Паливозаправники APZ-4.0 на шасі Iveco Daily

logo10 листопада 2023, 09:46
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Менший за розміром паливозаправник APZ-4.0 з 4-кубометровою цистерною виготовлено і встановлено на шасі Iveco Daily. На адресу замовника з компанії АМАКО відправлено відразу дві такі машини. Тепер в автопарку цього клієнта буде п'ять паливозаправників.

Машина хоча й у малій розмірній групі, але в такому ж секційному виконанні, що й великі танкери. Цистерна цієї модифікації розрахована на транспортування та видачу двох різних видів пального (з обов’язковим обліком). Обидві секції мають окремі вузли видачі та обліку.

Читайте також Заправник залив бензин замість дизелю: хто винний?

Автопаливозаправник для перевезення світлих нафтопродуктів і навіть заправки інших транспортних засобів через лічильник може також зливати доставлені рідини самопливом зі своєї цистерни в місткість, розташовану нижче рівня цистерни. При потребі злив нафтопродуктів може проводитися помпою, що встановлений на автоцистерні.

Паливозаправник APZ-4.0 з 4-кубометровою цистерною на шасі Iveco Daily. Фото: Техкомплект

За день до цього "Техкомплект" відправив іншому замовнику виготовлений 5-кубовий паливозаправник на базі Foton Aumark BJ 1088 (4х2). Машина для транспортування світлих нафтопродуктів має вбудований модуль для видачі та обліку палива.

Читайте також Чи варто заправлятися, коли на АЗС зливається бензовоз

Монтажна довжина шасі дозволила окрім класичної цистерни згаданої кубатури встановити між кабіною і кузовною циліндричною надбудовою додаткову зручну металеву шафу для перевезення та зберігання інструментів, супутніх аксесуарів, особистих речей водія тощо.

Тут також дві секції для різних видів чи сортів палива, аналогічний агрегатно-апаратний набір видачі та обліку, що й в описаному вище замовленні. Втім, завод може зробити цистерну односекційною та на шасі іншого виробника.

Паливозаправник APZ-5.0 з 5-кубометровою цистерною на шасі Foton Aumark. Фото: Техкомплект

Скажімо, у жовтні "Техкомплект" відправив такий же 5-кубовий паливозаправник на ходовій базі JAC N90. Це вже другий випадок, коли замовник вибирав під малорозмірне перевезення й видачу світлих нафтопродуктів таке шасі.