Nissan не буде інвестувати в розробку нових ДВЗ, на фоні інтересу з боку конкурентів

Нещодавно Toyota, Mazda та Subaru оголосили, що інвестують в розробку двигунів внутрішнього згорання нового покоління. Проте, керівництво Nissan оголосило, що залишається непохитним щодо власного плану електрифікації.
Nissan не планує розробку нових ДВЗ - Auto24

ФОТО: Nissan|

Концепт Nissan Chill-Out

logo4 червня, 13:22
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як повідомляє Electrek, компанія вважає, що фінансування ДВЗ нового покоління не є частиною плану майбутнього розвитку Nissan. Франсуа Бейлі, старший віцепрезидент Nissan, під час виступу на заводі у Сандерленді заявив, що “майбутнє Nissan – це електромобілі”.

Читайте також: Toyota, Mazda та Subaru об'єднуються для створення нових ДВЗ

“Ми не інвестуємо в новий ДВЗ” – додав він. Наразі компанія займається розробкою нової лінійки, включаючи наступне покоління Nissan Leaf. За планами компанії відсоток продажів електромобілів до 2030 року має становити 60%.

Водночас у США автовиробник оновлює власну лінійку на 78%, додаючи нові моделі e-Power та PHEV. В Європі Nissan незабаром представить 6 нових електромобілів, прагнучи збільшити продажі на 40%.

В 2010 році Nissan стала одним з лідерів електрифікації, презентувавши Nissan Leaf першого покоління, проте глобальні показники продажів електромобілів постійно падають. Компанія має намір перехопити ініціативу і їй це починає вдаватись.

Також цікаво: Скільки зупинок потрібно, щоб на першому Nissan Leaf дістатись зі Львова до Києва

Перший електричний кросовер бренду показав непоганий показник продажів за перший квартал 2024 року. Всього було продано 5640 екземплярів Ariya в США, 5187 в Європі та ще 601 в Японії.