Новенький Suzuki Vitara за 10 тисяч доларів – таке можливо, та є нюанс

Jimny другого покоління в усьому світі розкуповують, як ялинки перед Новим роком. Але у виробника є ще одна модель зі схожим цінником та якостями.
Новенький Suzuki Vitara за 10 тисяч доларів – таке можливо, та є нюанс

ФОТО: Maruti Suzuki|

Новий кросовер Maruti Suzuki Vitara Brezza

logo24 лютого 2020, 15:55
logo0
logo0 хв

Важливий аспект, про який сказано в заголовку, полягає в тому, що мова йде про нове покоління Maruti Suzuki Vitara Brezza – компактний кросовер для індійського ринку.

Дивіться також: Tesla Cybertruck вже можна купити

Запущений у 2016 році, Maruti Suzuki Vitara Brezza забезпечив виробнику сильні позиції в сегменті компактних позашляховиків/кросоверів, з моменту запуску було продано більше 5 тисяч машин. Як і паніше, поставляти Vitara Brezza на інші ринки не планується.

Суперника Renault Duster, Hyundai Creta та Ford EcoSport в Індії оцінили у 734 000 рупій, що еквівалентно 10 200 доларів США. Топова комплектація оцінюється у 15 800 доларів. Компактний кросовер помітно змінився зовні та всередині, а також отримав новий мотор.

Фото: Maruti Suzuki Vitara Brezza 2020 / Maruti Suzuki

Компакту виділили лише один мотор – півторалітровий бензиновий агрегат з віддачею у 105 к.с. та 138 Нм. Він поєднується з 5-ступеневою “механікою” або ж “автоматом” з такою ж кількістю передач.

Також цікаво: Chevrolet Menlo: перший китайський електрокар марки представлений офіційно