Нові Volvo FH Aero отримали камери замість дзеркал та мікрохвильовку

Компанія Volvo Trucks розширила лінійку вантажівок серії FH: модель Aero має довшу кабіну, аеродинамічний дизайн та зменшене споживання пального.
Volvo FH Aero 2024: опис, фото, відео - Auto24

ФОТО: Volvo Trucks|

Volvo FH Aero - на всі смаки вибагливих автоперевізників

logo29 січня, 20:50
logo0
logo0 хв

Магістральний тягач доступний у чотирьох варіантах, включаючи біопаливну та електричну. Шведський виробник стверджує, що нова система моніторингу камер скорочує до 5 відсотків споживання енергії та, відповідно, викидів.

Читайте також Нові чотиривісні Volvo будуть возити важку техніку в Україні

Нові моделі вантажівок Aero будуть поступово виводитися на ринки протягом 2024-2025 років у чотирьох версіях – FH Aero, FH Aero Electric, FH Aero з газовим двигуном і FH16 Aero.

При будь-якому уподобанні силової установки власник транспортного засобу отримає переваги від нижчого споживання енергії, більшого запасу ходу та вищого рівня безпеки з легким водінням.

Зазнала змін і кабіна. Передня частина кабіни Volvo FH Aero подовжена на 24 сантиметри порівняно попередньою версією FH. Це покращило аеродинамічні властивості – поліпшилася не тільки аеродинаміка, але й стійкість у вітряну погоду.

Покращена аеродинаміка також дозволила збільшити регенерацію енергії для повернення в акумулятор під час гальмування або спуску, під час наступного прискорення або підйому.Система моніторингу камерами значною мірою сприяє як аеродинаміці, так і безпеці. Це рішення, яке інші виробники впровадили ще кілька років тому, замінює традиційні зовнішні дзеркала, розширює поле зору для водія.

Є ще один позитив від камер замість дзеркал: водій отримав покращену видимість у дощову та темну погоду, а також під прямими сонячними променями та в тунелях. Під час руху з причепом система камери має функцію автоматичного панорамування, слідкуючи за поворотним причепом.

Читайте також Volvo FH Electric отримала нагороду "Вантажівка року 2024"

Оновлені гальма із запатентованими гальмівними дисками Volvo покращують гальмівну здатність, одночасно зменшуючи споживання енергії та викиди.

Змінилася на краще інформаційно-розважальна система. Вона доступна з шістьма високоякісними динаміками преміум-класу, новим підсилювачем потужності та сабвуфером, що додає величезної потужності звуку.

Нова навігаційна система вже пропонується з покращеними картами, адаптованими до конкретних потреб вантажівки, з автоматичним оновленням карт. Оновлення інтер’єру привабить вбудованою мікрохвильовою піччю і розетками USB-C.

"Новий Volvo FH Aero — наша найефективніша вантажівка за всю історію, оскільки ми продовжуємо знижувати викиди CO2 з усього асортименту нашої продукції", - говорить президент Volvo Trucks Роджер Альм.