Новітні Renault Austral, які ще не представлені в Україні, передали медикам

Регіональне відділення World Health Organization Ukraine передало Міністерству охорони здоров’я України 12 автомобілів для роботи виїзних мультидисциплінарних команд швидкого реагування.
Гібриди Renault і Toyota повезуть команди швидкого медичного реагування  - Auto24

ФОТО: МОЗ України|

Гібридні Renault Austral і Toyota Corolla Cross

logo12 березня, 20:20
logo0
logo0 хв

Такі бригади створюються для надання соціально-психологічної допомоги сім'ям з дітьми та іншим людям, постраждалим від війни. До складу команди входять психолог, соціальний працівник, юрист та медик. Придбані та передані автомобілі допоможуть оперативно виїхати за викликом навіть у глибинку.

Саме з цих позицій і підбирався транспорт: люди з віддалених районів, яким важко діставатися до закладу охорони психічного здоров’я, не повинні бути обділені увагою таких спеціалістів. В українських умовах діяльності таких команд та їх виїзного сервісу вибір випав на швидкісні та всюдихідні властивості автомобілів.

Читайте також Стало відомо, як виглядатиме інтер’єр кросовера Renault Austral

І хоча в офіційних повідомленнях World Health Organization Ukraine та МОЗ України не вказуються моделі отриманих транспортних засобів, на знімках обох джерел – Renault Austral і Toyota Corolla Cross Hybrid.

Компактний кросовер C-SUV Renault Austral ще офіційно не продається в Україні, хоча в європейські дилерських салонах пропонуються майже рік. За основу взято платформу CMF-CD третього покоління. Під капотом у нього гібридний агрегат – трициліндровий двигун 1.2 з турбонаддувом і електричний мотор. Разом вони дають цьому позашляховику колосальні 200 к.с.

Читайте також Toyota розпочинає продажі Corolla Cross в Україні

Corolla Cross також гібридна, однак доступна в офіційних салонах японського бренду в Україні. Авто дуже ощадливе в споживанні палива - від 4,1 літра на 100 км у міському циклі. Toyota оснащена бензиновим двигуном 152 к.с. та електромотором на 112 к.с., які розвивають максимальну швидкість 180 км/год. За 7,7 секунди машина набирає сто кілометрів.

Придбання і передача цієї партії машин стала можливим завдяки фінансовій підтримці Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги.

В Україні діє 32 мобільні мультидисциплінарні команди, що підтримуються ВООЗ. Починаючи з лютого 2022 року вони надали понад 80 000 консультацій, допомогли більш ніж 2 000 людей з важкими психічними розладами.

Фото: World Health Organization Ukraine та МОЗ України