Новий Hyundai Santa Fe 2019 розбили на оцінку

Американський аналог Euro NCAP більше уваги приділяє світлотехніці автомобіля.
Новий Hyundai Santa Fe 2019 розбили на оцінку

Організація IIHS оприлюднила результати тестів Hyundai Santa Fe 2019

logo21 вересня 2018, 17:20
logo0
logo0 хв

Американська організація IIHS, котра є відповідником європейської Euro NCAP, оприлюднила результати серії тестів нових автомобілів, серед яких корейський кросовер показав високий рівень безпеки та заслужив оцінку Top Safety Pick+.

Також цікаво: Хто швидше: гоночна Tesla, болід Формули 1, суперкар, супербайк чи реактивний літак? Відповідь у відео

Корейський кросовер отримав найвищу оцінку “Добре” за кожен з краш-тестів, включаючи досить складний тест з кутовим ударом у передню частину автомобіля з пасажирського боку. Такі результати забезпечило використання системи автоматичного екстренного гальмування.

Ще однією перевагою нового Hyundai Santa Fe 2019 у тестах, котра допомогла йому отримати оцінку Top Safety Pick+, стала робота освітлювальної техніки. Експерти, однак, відмічають, що не усі комплектації Santa Fe, з доступних на ринку, обладнуються високопродуктивними фарами, як тестовий кросовер.

З повними результатами випробувань можна ознайомитись за цим посиланням (скористайтесь функцією перекладу у вашому браузері). G означає Good – “добре”, найвища оцінка; А це Acceptable – “прийнятно”, М – Marginal “незадовільно”, а Р означає Poor – “погано”.

Також цікаво: Онлайн конфігуратор Audi e-tron: усе, що ви хотіли знати