Новий Jeep Avenger 4xe буде братом Alfa Romeo Junior

Відомо, що модель матиме повний привід та створена для «міських авантюристів і любителів бездоріжжя». Збиратимуть Avenger у Польщі на тому ж конвеєрі, що й Alfa Romeo Junior і Fiat 600.
Шпигуни помітили новий Jeep Avenger 4xe під час тестувань - Auto24

ФОТО: Autoevolution|

Jeep Avenger 4xe

logo16 травня, 15:21
logo0
logo0 хв

Наші колеги з Autoevolition поділились шпигунськими зображенням прототипа нового Avenger 4xe, який має дебютувати пізніше цього року. Кросовер використовуватиме 48-вольтову гібридну силову установку з 1,2-літровим трициліндровим двигуном.

Читайте також: Пікап Jeep Gladiator отримає версію Plug-In Hybrid

Цікаво, що концепт-кар Avenger був повністю електричний, але компанія вирішила презентувати серійну версію як м’який гібрид через падіння попиту на електромобілі. Тестовий прототип мав рейлінги на даху, які також мала концепція Avenger 4x4.

Дизайнери зберегли фари, бампери та решітку радіатора. Задня частина також виглядає майже ідентичною до концепту. Як і Alfa Romeo Junior Ibrida Q4, новий Avenger матиме інтегрований електромотор у трансмісію та ще один, розташований на задній осі.

Також цікаво: Оголошена гривнева ціна на Jeep Wrangler

Кожен з них видає пікову потужність в 28 к.с., вони працюють від батареї на 900 Вт-год. Водночас бензиновий двигун розвиває 134 к.с. й саме таку потужність автовиробник вказує як загальну. Повідомляється, що замовлення на новий кросовер відкриють до кінця року.