Новий Nissan X-Trail стане схожим на Nissan Juke

Модель отримає цифрову панель приладів та великий центральний дисплей.
Новий Nissan X-Trail стане схожим на Nissan Juke

ФОТО: Автоблог|

Як буде Nissan X-Trail 2020: швигунські фото

logo13 грудня 2019, 17:59
logo0
logo0 хв

Автошпигуни "Автоблогу" спіймали в об'єктиви фотокамер підготовлений до серійного виробництва компактний кросовер Nissan X-Trail (у США – Rogue). Модель одягнута в камуфляж, однак через нього вже видно головні обриси моделі 2020 року. Також на фото є салон, який змінився кардинально.

Перше, про що можна говорити, виходячи з цих фотографій – новий Nissan X-Trail – Rogue отримає "двоповерхову" оптику, як у Nissan Juke. Звичайно, він буде виглядати не настільки авангардно, адже Rogue – сімейний кросовер, який має бути більш спокійним, аніж "Джук".

Задня частина матиме ліхтарі у формі "бумерангу", як на Nissan Murano. А от в профіль Nissan X-Trail не зазнає таких кардинальних змін.

Читайте також: Nissan тестує повнопривідний електрокросовер

Ще одне суттєве оновлення для X-Trail – інтер'єр. По-перше, в салоні буде цифрова панель приладів, це новинка для моделі. Звичайно, можливо мова йде лише про топ-комплектацію, адже ця панель ще досить дорога у виробництві. По-друге, на центральній консолі видно великий дисплей мультимедійної системи. Це теж прогрес для Nissan X-Trail – Rogue. По-третє – важіль перемикання передач кардинально змінив форму.

Виходячи з того, що шпигуни зафіксували практично готову до виробництва модель, не виключено, що наступне покоління Nissan X-Trail – Rogue стане серійним вже у 2020 році. А з ним, можливо, і його "менший брат" Nissan Qashqai.

Нагадаємо, що для Nissan Qashqai пророкують гібридне майбутнє.