Оновлені Mini Clubman та Countryman від JCW отримали 300-сильний мотор

Кросовер і універсал у топовому виконанні John Cooper Works тепер мають ще більше спільного.
Оновлені Mini Clubman та Countryman від JCW отримали 300-сильний мотор

ФОТО: Mini |

Mini представила дві новинки у виконанні JCW

logo15 травня 2019, 13:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Mini офіційно представила оновлені Clubman JCW та Countryman John Cooper Works. Обидві новинки отримали свіжий дволітровий турбомотор потужністю 301 к.с. від BMW.

Також цікаво: Porsche відкрила прийом замовлень на Cayenne S Coupe

Фото: Mini Clubman JCW 2019 / Mini

Поява такого агрегата в арсеналі Mini робить новинки найпотужнішими дорожніми моделями марки в історії. Двигун поєднується тільки з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка дозволяє розганятись до 100 км/год за 4,9 секунди у випадку JCW Clubman, та за 5,1 секнди у випадку JCW Countryman. В обох максимальна швидкість становить 250 км/год.

Фото: Mini Countryman JCW 2019 / Mini

Окрім нового мотора Mini JCW відрізняються допрацьованим і посиленим шасі з самоблокованим диференціалом на передній осі, посиленими гальмівними механізмами, кращою системою охолодження двигуна і трансмісії.Зовні моделі у виконанні JCW відрізняються аеродинамічним обвісом з червоними акцентами, новим малюнком решітки радіатора, новими колесами (в базі на 18 дюймів, за доплату – 19 дюймів), шильдиками і опціональним двоколірним забарвленням кузова. Світлодіодна оптика також включена в стандартне оснащення.

Також цікаво: Рейтинг надійності автомобілів від J.D. Power: несподіваний результат