Pagani дражнить новим суперкаром з авіаційними приладами

Швидкість у одиницях вимірювання "Число Маха".
Pagani дражнить новим суперкаром з авіаційними приладами
logo15 грудня 2020, 20:32
logo0
logo0 хв

На офіційній сторінці Pagani у Twitter з’явилось загадкове відео, яке демонструє те, що здається новим суперкаром. Деталі мізерні, але авіаційна тема для італійського виробника, схоже, вийшла на новий рівень.

Також цікаво: Родстер Аres Wami Lalique: мікс класичних ліній і сучасної техніки

Перше, що ми бачимо, це синій пристрій із написом “Датчик тиску повітря. Поводитись обережно”, розміщений на панелі з блакитного карбону. Імовірно, це не типовий датчик масового потоку повітря, який можна зустріти в автомобілях. Насправді це схоже на один із датчиків, який можна зустріти в кабіні літака чи кокпіті боліда Формула 1.


Далі перед нами з’являється датчик, схожий на спідометр, за винятком того, що швидкість вимірюється не в кілометрах чи милях на годину, а у вузлах, позначених аналоговим циферблатом та червоною стрілкою зовні, а також швидкість звуку на вертикально орієнтованому екрані всередині.

Число Маха – апелює до швидкості поширення звуку в повітрі. Одиниця Маха дорівнює 1224 км/год. У відео можна помітити, що датчик має шкали з десятичною комою і транспортний засіб розвиває швидкість у 0,12 Маха – це менше 150 км/год. Для суперкарів Pagani така швидкість є дитячою забавкою, оскільки автомобілі марки здатні досягати значно більших показників – Huayra, наприклад, має підтверджену максималку у 386 км/год.

За попередньою інформацією, у наступного суперкара Pagani буде двигун AMG V12, а пізніше вийде бензоелектрична версія. Подробиці про новинку виробник обіцяє розкрити 17 грудня.