Педальний Запорожець пішов з молотка за 70 тисяч гривень

Новенький дитячий електромобіль коштує від 3500 гривень. За 6000 ваш малюк стане королем двору з дитячою версією електричного Bentley Bentayga. А ось це чудо техніки 60-х років на педальній тязі продали за 70 000 гривень.
Педальний Запорожець пішов з молотка за 70 тисяч гривень
logo7 травня 2018, 13:04
logo0
logo0 хв

Наприкінці минулого тижня ми писали про те, що на інтернет-аукціоні йдуть торги за ретро-іграшку виробництва заводу Запоріжсталь 1960-х років. На той момент найвищою ставкою була сума у 55 тисяч. Та фінальна вартість виявилась ще шаленішою!

Запорізька “Стріла” й справді гідний уваги артефакт. З-поміж подібних іграшок того часу цей дитячий велокарт вирізнявся цікавим дизайном, що поєднував у собі елементи тогочасних автомобілів та космічних ракет. Ця модель, до речі, відома також під назвою “Ракета”, оскільки конструктори злегка підняли носову частину веломобіля, надавши йому вигляду злітаючої ракети чи літака.

Читайте також: Чи знали ви, що Harley-Davidson у 60-х випускав мопеди?

Незважаючи на те, що “Стріла”, на перший погляд, виглядає не дуже добре, за час свого життя вона втратила кермо, та з точки зору колекційної привабливості цей артефакт має надзвичайно гарний стан. Тож не дивно, що на аукціоні за цей лот йшла жвава боротьба, яка закінчилась на відмітці у 69 999 гривень. Після реставрації цей педальний автомобільчик виглядатиме як цукерочка, а його вартість зросте до дійсно космічних цифр.


Фото: “Ракета” після реставрації / MaxN17, Drive2.ru

Також цікаво: Замість коня: в Україні вироблятимуть міні-трактор