Перший "биток" Tesla Cybertruck продали на Copart за приголомшливу суму

Фінальна ставка аукціону Copart за Tesla Cybertruck зіграла на відмітці 141 тисячу доларів.
Ціна Tesla Cybertruck на аукціоні Copart - Auto24

ФОТО: Copart|

Tesla Cybertruck на Copart

logo8 травня, 08:45
logo0
logo0 хв

Перший пікап Tesla Cybertruck було продано 7 травня на страховому аукціоні Copart. За дефіцитний електричний пікап виручили 141 тисячу доларів. Виграшну ставку зробили з Каліфорнії (США).

Також у тему українець протестував Cybertruck та вказав на її недоліки

Tesla Cybertruck було вперше виставлено на страховому аукціоні Copart. Модний електричний пікап, який компанія Ілона Маска заборонила перепродувати, виставили на аукціон тиждень тому. В описі лота повідомлено, що ринкова ціна цього екземпляру – 180 тисяч доларів. Машина пройшла всього 34 милі (тобто 50 км), пошкоджень нема – стан “нормальний”, авто на ходу.

Автомобіль стандартний, кольору нержавіючої сталі, салон зі шкірзамінника, сірий. Зовні та всередині пошкоджень не помічено, тож чому він потрапив на аукціон Copart – невідомо. Машина продавалась з майданчика у Каліфорнії.

Продавець виставив ціну Buy Now, тобто ту, за якої він віддасть машину без торгу, на рівні 155 тисяч доларів. Однак торги зупинились на позначці 141 тисяча доларів, і зараз ця сума “на узгодженні”. Продавець може не погодитись на таку суму, і тоді торги відбудуться знову.

Нагадаємо, як збільшити ціну авто при перепродажу.