Українець протестував Tesla Cybertruck та розповів про її недоліки

Богдан Головатюк – засновник компанії TSK, у блозі на YouTube-каналі розповів про досвід ремонту та враження від футуристичного електричного пікапа Tesla Cybertruck.
Україець розповів про мінуси Tesla Cybertruck та її ремонт- Auto24

ФОТО: YouTube TSK (Скриншот Авто 24)|

Tesla Cybertruck

logo23 квітня 2024, 20:25
logo0
logo0 хв

Загалом, характеристики довгоочікуваного електропікапа розчарували більшість власників новинки, тож команда TSK не стала виключенням. Наприклад, розчаруванням став склоочисник та шум при його роботі. Перед запуском пікапа в серію, подейкували, що Tesla обладнає авто спеціальним лазером, який буде чистити скло від крапель, адже розмістити склоочисник немає куди.

Читайте також: В мережі показали, як майстри Tesla лагодять проблемну педаль Cybertruck всього за 30 секунд

Як виявилось, інженери американського автовиробника вирішили інакше й встановили велику щітку, яку автор огляду назвав “шлагбаумом”. Також повідомлялось, що Cybertruck має бути більшим за Ford F-150, що теж виявилось маніпуляцією. Електричний пікап від Tesla має такі ж розміри, як і пікап від Ford.

Проте, одним найбільших розчарувань для команди TSK став запас ходу автомобіля. Tesla обіцяла показник в 500 миль, що становить понад 800 км, однак в реальності пікап з двомоторним компонуванням може подолати всього до 500 км.

Також цікаво: Tesla суттєво знизила вартість автопілоту

Перед запуском в серію, Ілон Маск робив гучні заяви, що Cybertruck матиме цінник в $39 900. Проте реальна вартість за двомоторну комплектацію становить 120 тисяч доларів й до того ж на автомобіль є довга черга. Топова комплектація вартує ще дорожче.

Tesla обіцяла, що в салоні пікап матиме консоль, яку при необхідності можна перетворити на третє сидіння попереду, а проблему з запасом ходу можна вирішити завдяки спеціальному пристрою, який встановлюється в кузові. Насправді ж, ця консоль нерухома, а пристрій досі не продається.

Також багато невідповідностей є в інтер’єрі авто. Богдан запевнив, що елементи оздоблення виглядають дешевими й мають погану підгонку. Саме через це, цей незвичний червоний Cybertruck завітав до майстерні TSK: усі його пластикові панелі в салоні, які, як виявилось, були виготовлені в Китаї, видавали сильний шум під час їзди.

Читайте також: Tesla Model X перетворили на DeLorean із фільму "Назад в майбутнє"

Однак, попри це, автор також зазначив й позитивні якості авто: Cybertruck не схожий на жодний автомобіль в потоці, тому перехожі звертають на нього увагу; пікап гарно керується, завдяки повороту задньої осі, має чудову динаміку та великі багажні відділення.