Peugeot представила електричну версію комерційного фургона Expert

Пасажирської версії e-Expert, напевно, доведеться зачекати.
Peugeot представила електричну версію комерційного фургона Expert

ФОТО: Peugeot|

Peugeot e-Expert

logo7 листопада 2019, 15:30
logo0
logo0 хв

Електричний Peugeot e-Expert не зможе похвалитися великим запасом ходу, однак виробник стверджує, що його можливості з лишком перекриватимуть щоденні потреби потенційних покупців.

Також цікаво: Скільки насправді можна зекономити на електромобілі

Peugeot продовжує електрифікацію своєї комерційної лінійки, згідно наміченому плану, аби до того часу, як в європейських столицях повністю заборонять рух вантажного транспорту з ДВЗ, мати батарейну альтернативу.

Дослідження Peugeot показали, що більшість локальних перевізників не проїжджає протягом робочого дня і трьох сотень кілометрів. Тому 50-кіловатного акумулятора та автономності у 200 км e-Expert буде цілком достатньо, аби задовольнити потреби більшости клієнтів. Якщо потрібно більше – передбачена версія з батареєю на 70 кВт і запасом ходу у 300 км.

Зовнішні зміни для електричної версії Expert не передбачені. Лиш під кришкою паливного бака буде порт для штекера зарядного пристрою, а з-під заднього бампера не виглядатиме вихлопна труба. В іншому фургон та його робочий функціонал залишаться незмінними.

Фото: Peugeot e-Expert / Peugeot

Старт продажів новинки в Європі призначений на другу половину 2020 року, а до 2021-го вже вся лінійка комерційної техніки Peugeot матиме 100% електричні версії.

Також цікаво: Автомобілем року в Німеччині став Porsche Taycan