На громадських дорогах таку машину не зустрінеш.

Популярний по всьому світу пікап Mitsubishi L200 в Австралії відомий під іменем Triton. Там його люблять не лише фермери, а й гонщики.

Також цікаво: Такого ще не було: у серії Formula Drift виступатиме електричний "корч" Chevrolet Camaro EL1

Команда Team Triton Racing за підтримки австралійського офісу Mitsubishi виступить на пакапах L200/Triton в австралійській серії ECB SuperUtes 2019.

Пікап оснащений модернізованим дизелем 2.4 з посиленими росподільчими валами, збільшеною паливною рампою і форсунками, турбонагнітачем GTurbo, інтеркулером, а також блоком управління двигуном Motec. Крім того, автомобіль обладнаний спортивним вихлопом Torqit і шестиступінчастою коробкою Tremac 6060.

Фото: бойові пікапи команди Team Triton Racing / Speedcafe, Lightforce

Двигун Mitsubishi L200 SuperUte має віддачу у 344 к.с. і 677 Нм крутного моменту. Для прискорення місця до 100 км/год йому потрібно лише 3,5 секунди, а максимальна швидкість машини становить 245 кілометрів на годину.


Передня підвіска пікапа посилена за рахунок стійок і пружин SupaShock, а задня – повністю нова. Замість стандартного диференціала і ресор, там встановлено гоночний самоблок і горизонтальні амортизатори. В оснащення Mitsubishi L200 SuperUte також увійшли 20-дюймові легкосплавні колеса, гальмівна система Brembo та каркас безпеки.

Також цікаво: Рай для пікаперів: Jeep представив 6 модифікацій нового Gladiator