У листопаді наступного року на екрани вийде сьома картини з франшизи "Місія неможлива" і знімальний процес зараз у самому розпалі. І Том Круз знову виконує екстремально небезпечні трюки самостійно. Та цього разу, чомусь, не на BMW.

Одну зі сцен нового фільму “Місія неможлива” знімали у Норвегії і місцеві ЗМІ оприлюднили кілька відео з майданчика, де головний герой у виконанні Тома Круза стрибає у прірву на мотоциклі.

Також цікаво: Продавець кавунів на Lamborghini став зіркою базару

Джеймс Бонд і Aston Martin, “Назад в майбутнє” і DeLorean, “Викрасти за 60 секунд” та Ford Mustang Eleanor, “Місія неможлива” і BMW. Це канони, незмінні комбінації. Але не цього разу. З гори Гельсеткопен у Норвегії Том Круз стрибав на мотоциклі Honda CRF450R.


Том і раніше використовував на зйомках свого нового фільму два байки Honda – чорний, червоний та сріблястий CRF450R, а в Норвегії каскадерський трюк виконував на сріблястому. Це може означати одну з двох речей: або Ітан Хант виходить за межі своєї зони комфорту та в новій картині пересяде з BMW на Honda, або мотоцикли BMW занадто дорогоцінні, щоб трощити їх на зйомках, тому використовуються заміни, а на BMW дублери чарівним чином перетворяться у постпродакшні.

Дивіться також: Ілон Маск покатався на двох електрокарах Volkswagen у Німеччині: відео