Поліція Дубая має власний Tesla Cybertruck: фото

У власності поліцейських Дубая тепер є не лише Lamborghini, Bugatti, Ferrari, McLaren, чи інші відомі рідкісні автомобілі, а й новенький Tesla Cybertruck.
Автопарк поліції Дубая поповнив новий Tesla Cybertruck - Auto24

ФОТО: Autoevolution|

Tesla Cybertruck поліції Дубая

logo17 червня, 15:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Однак, це не перший електричний пікап на території Об’єднаних Арабських Еміратів. Як передає Autoevolution, кілька місяців тому в інтернеті вже продавався сріблястий Cybertruck. До того ж він мав цінник значно нижчий за будь-яку модель в США.

Також цікаво: Поліція показала, з якою швидкістю "літають" у Києві

Ймовірно, той пікап був імпортований з Америки одним з місцевих дилерів, який сподівався отримати прибуток. Проте, навряд чи продавцеві це вдалось, адже Cybertruck продавався за 520 000 дирхамів, що на той час становило близько 141 600 доларів.

Враховуючи також штраф в 50 000 доларів, який дилер повинен був сплатити згідно з умовами Tesla в договорі купівлі-продажу, про продаж автомобіля у перший рік володіння, електричний пікап пішов з молотка за досить низькою ціною.

Читайте також: Tesla Model S проїхала майже 700 000 км за 8 років: реальний досвід експлуатації

Тепер стало відомо, що ряди Головного командування поліції Дубая поповнив Tesla Cybertruck, де він, як повідомляється, надійшов до лав патрульного автопарку туристичної поліції.