Porsche показала ескізи космічного корабля для нового фільму "Зоряні війни"

Фанатів фантастичної епопеї чекає стрічка під назвою Star Wars: The Rise of Skywalker, зоряний транспорт для якої фільммейкери створять за дизайном Porsche.
Porsche показала ескізи космічного корабля для нового фільму "Зоряні війни"
logo24 жовтня 2019, 13:05
logo0
logo0 хв

Porsche вирушає у далеку, далеку галактику, об'єднавшись з Lucasfilm для створення космічного корабля для Star Wars: The Rise of Skywalker. Компанія не розкриє дизайн до прем'єри фільму, але показала роботу дизайнерів.

Також цікаво: Відео: літаюча дошка Tesla – наступна крута річ, над якою потрібно попрацювати команді Ілона Маска

“Розробка космічного корабля з чіткою дизайнерською ДНК Porsche є захоплюючою і складною”, – заявив Майкл Мауер, заступник голови Style Porsche. “Хоча, на перший погляд, між автомобілями та космічними кораблями небагато спільного в техніці, обидва світи мають подібну філософію дизайну. Тісна співпраця з командою дизайнерів “Зоряних воєн” надихає і заворожує нас, я впевнений, що обидві команди зможуть отримати від цього корисний обмін досвідом”.

Фото: робота дизайнерів Porsche над космічним кораблем / Porsche

Фінальні форми кораблів ще не затверджені. Дизайнери Porsche та Lucasfilm зустрінуться у Штутгарті та Сан-Франсіко, аби визначитись з остаточним дизайном. Це досить дивно, зважаючи на те, що 19 грудня цього року фільм вже можна буде побачити в українських кінотеатрах під назвою “Зоряні Війни: Сходження Скайвокера”.

Також цікаво: Зустрічаємо перший електрокар Mazda MX-30: офіційно