Porsche показала "кіно" про народження електрокарів Taycan

Вмощуйтесь зручніше, беріть попкорн та насолоджуйтесь переглядом документальної науково-реалістичної стрічки від німецького автовиробника.
Porsche показала "кіно" про народження електрокарів Taycan

ФОТО: Porsche|

Виробництво Porsche Taycan

Посилання скопійовано!
logo8 жовтня 2019, 16:10
logo0
logo0 хв

Якщо у майбутньому роботи за власною волею будуть породжувати інших роботів, то роботичний “пологовий будинок” має виглядати саме так.

Також цікаво: Toyota будує домашніх роботів-помічників (відео)

Виробництво повністю електричного Porsche Taycan на заводі у німецькому Цуффенхаузені розпочалось минулого місяця. У цьому 30-хвилинному відео можна побачити увесь процес зсередини.

Радимо встановити швидкість відтворення відео на х2. Автоматизація на виробництві Taycan має найвищий рівень – як можна побачити на відео, роботи виконують чимало складних завдань, включаючи зварювання та встановлення різних панелей кузова, в тому числі і двері. Потім висококваліфіковані співробітники (люди) перевіряють снаряди і розгладжують все, перш ніж машини занурюють у ґрунтовку і відправляють у фарбувальну камеру. Там над кузовом знову працюють високоточні роботи. Після цього результат знову перевіряється людьми.

Друга половина відео присвячена створенню силового агрегата для Taycan. Люди усе ще відіграють важливу роль у складанні електродвигунів, однак і тут без механізованих помічників не обійтись. Після повного складання та перевірки, кожен автомобіль знову повністю перепровіряється, аби гарантувати, що все працює бездоганно.


Porsche розпочне відправки Taycan Turbo та Taycan Turbo S клієнтам вже у грудні цього року.

Також цікаво: На честь 100-річчя Suzuki приготувала для автосалона у Токіо цілий букет новинок