Toyota будує домашніх роботів-помічників (відео)

Поки що у кібер асистента для дому немає навіть назви, однак розробники з Toyota Research Institute націлені на комерційне майбутнє свого проекту.
Toyota будує домашніх роботів-помічників (відео)

ФОТО: Toyota|

Прототип домашнього робота-помічника Toyota

logo7 жовтня 2019, 12:58
logo0
logo0 хв

Вже сьогодні своє житло можна перетворити на “розумний дім”, та прогрес не стоїть на місці і міленіалам, можливо, вже не доведеться говорити дітям та онукам: “Синку, подай води матері” чи “ допоможи мені з прибиранням, доню” – для всіх хатніх справ і доручень будуть кібер-помічники.

Дивіться також: Дівчина використовує вбудований в руку мікрочіп для безключового доступу в свій електрокар (відео)

Над “інтелектом” таких роботів зараз працюють в Науково-дослідному інституті Toyota. Задля кращого навчання роботів, перші кроки їм допомагають робити люди за допомогою окулярів віртуальної реальності. Різноманітні датчики, встановлені на роботі, миттєво передаються оператору в режимі реального часу, той виконує необхідні дії, а програма кібер-машини “запам’ятовує” найдрібніші деталі всіх операцій, для подальшого саостіного відтворення.


Система ще не досконала. У своєму відео TRI нагадує глядачам, що демонструє лише дослідний зразок. Тим не менш, система на основі VR може стати новим способом навчання роботів, який дозволить зробити їх комерційним продуктом.

Також цікаво: 17 концептів Mercedes Vision, що дозволяють зазирнути в майбутнє