Навіщо? Бо безпека – перш за все.

Загорання електрокарів – нова проблема сьогодення, з якою довелось стикнутись багатьом власникам сучасних батарейних автомобілів.

Також цікаво: Джеймса Бонда пересадили на електрокар

У одній з комун у Нідерландах почав палати гібридний BMW i8. Аби загасити пожежу, вогнеборці вдались до незвичайного методу. Рішення, можливо, не найкраще з погляду власника автомобіля, однак стовідсотково ефективне, як показав цей досвід.

З інформації, що міститься у дописі на сторінці пожежного відділку у Facebook, відомо, що гібридний спорткар почав горіти у приміщенні автосалону. Пожежники дістали його з будівлі і опустили її у “ванну” з водою.


Чому вогнеборці вдались до такого радикального способу пожежогасіння? Тому що електрокари (і гібриди) горять не так, як звичайні авто з ДВЗ, а отже і гасити їх звичними способами не вийде. Це обумовлено хімічними процесами, що протікають у літій-іонних акумуляторах. Для того, аби загасити палаючий електрокар потрібно дуже багато води – значно більше, ніж потрібно для наповнення сміттєвого баку, аби перетворити його на ванну для електрокара.

Сподіватимемось, що хтось винайде спосіб менш вандального способу гасіння електрокарів, бо дивитись на таке – боляче.

Також цікаво: Сміх і гріх: злодій намагається сісти в автобус з вкраденим банкоматом (відео)