Прокатний гігант Hertz збанкрутував: чекаємо розпродаж автомобілів

Лідер прокатної галузі має в заставі у банків півмільйона автомобілів вартістю 14,4 мільярди доларів.
Прокатний гігант Hertz збанкрутував: чекаємо розпродаж автомобілів

ФОТО: Gettyimages|

Прокатні авто Hertz, які чекають на розпродаж

logo23 травня 2020, 10:53
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Hertz подала заяву про банкрутство через економічний спад, викликаний пандемією Ковід-19. Компанія, яка почала займатись орендою автомобілів з 1918 року, пережила Велику Депресію, Другу світову війну та численні падіння економіки, не встояла перед вірусом.

"Вплив Covid-19 на попит на поїздки був раптовим і драматичним, спричиняючи різке зниження доходів компанії ", – йдеться в повідомленні компанії.

Втім, заявивши про банкрутство, Hertz має намір продовжувати працювати, реструктуруючи свої борги та створюючи фінансово здоровішу компанію. Компанія орендує автомобілі під марками Hertz, Dollar, Thrifty та Firefly.

Читайте також: прокат автомобілів в Києві: умови і ціни

Вся газуль прокату автомобілів була призупинена через падіння подорожей після того, як пандемія охопила весь світ. Майже дві третини доходу було від орендної плати в аеропортах, але вони зачинились.

На початку цього року компанія мала загальну кількість 568 000 транспортних засобів та 12 400 корпоративних та франчайзингових локацій по всьому світу. Приблизно третина таких місць знаходиться в аеропортах.

Станом на 31 березня у Hertz було боргових зобов'язань на 18,8 мільярдів доларів. Більшу частину цього боргу, 14,4 мільярда доларів, забезпечують його транспортні засоби. Загалом парк всіх прокатних автомобілів компанії становить 568 тисяч одиниць. Більшість з них банки заберуть та будуть реалізовувати з аукціонів. Через це ціни на вживані автомобілі в США та ЕС можуть різко впасти.

Нагадаємо, як орендувати авто без помилок.