При перереєстрації авто буде додаткова перевірка

При зверненні до сервісних центрів МВС за перереєстрацією авто буде проводитися додаткова перевірка. Відповідні зміни про це 25 червня здійснив Кабінет Міністрів України.
Очікується додаткова перевірка при переререєстрації авто - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

Передбачена обовʼязковість перевірки відомостей про осіб, які звертаються до сервісцентрів МВС

logo27 червня, 16:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Зміни внесено до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Як пише "Судово-юридична газета", передбачена обовʼязковість перевірки за Державним реєстром санкцій відомостей про осіб, які звертаються до сервісних центрів МВС за отриманням відповідних послуг.

Читайте також Без дотримання мобілізаційного законодавства дії ТЦК незаконні: суд став на бік директора АТП

У разі встановлення факту застосування санкцій до фізичних або юридичних осіб, які звернулися за вчиненням державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (зокрема, у звʼязку з вибракуванням (списанням) транспортного засобу в цілому), уповноважена особа сервісного центру МВС відмовляє у вчиненні таких дій, якщо вчинення таких дій призведе до порушення обмежень (заборон), установлених санкцією відповідного виду.

Раніше "Судово-юридична газета" вже писала, що Верховна Рада готується прийняти закон, за яким ГЦС МВС під час звернення осіб за адміністративними послугами з отримання права на керування, державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку авто будуть перевіряти дані про осіб з різних реєстрів.

Читайте також Відмова показати поліцейському документи – це не злісна непокора: ухвала суду

Як акцентує "Судово-юридична газета", з того законопроєкту прямо не випливає, однак, не виключено, що дані звірятимуть з Реєстром військовозобов'язаних "Оберіг" щодо того, чи стоїть особа на військовому обліку.