Ramsmobile Protos RM-X2: ультра-позашляховик від виробника кальянів

Його головна особливість – висувна гусениця.
Ramsmobile Protos RM-X2: ультра-позашляховик від виробника кальянів
logo13 вересня 2019, 13:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Американська компанія Ramsmobile представила у Франкфурті позашляховик Protos RM-X2. Всередині він має вбудований кальян і це не просто так.

Також цікаво: Тайці показали концепт з кузовом справжнього спорткупе на шасі кросовера

Документація автомобіля, представлена на сайті виробника, стверджує, що Protos здатен пересуватись по будь-якій місцевості, завдяки гусениці з гідравлічним приводом. Своє творіння Ramsmobile називає “багатоцільовим гіперкаром” і першим представником сегмента “ультимативних багатоцільових автомобілів” (Ultimate Utility Vehicle, UUV).

Автомобіль має дводверний кузов і чотиримісний салон. В основі конструкції позашляховика лежить углепластіковий монокок, елементи підвіски і рульового управління зроблені з високоміцного титанового сплаву BT23, а зовнішні панелі – з композиту. В якості опції кузов можна посилити за допомогою карбону або кевлару, а скло замінити на куленепробивне. Опційно пропонується шестимісне виконання салону.

Зовні це не так помітно, однак всередині Protos RM-X2 видає в собі колишнього американського солдата – Hummer H1.

Фото: Ramsmobile Protos RM-X2 / CNET

Ramsmobile Protos RM-X2 пропонують в чотирьох версіях: Ascetic, Devil, God та Ramsider. Найпотужніша версія – Ascetic з 6,2-літровим V8 LT5 та двома компресорами, котрі генерують близько 1000 кінських сил. Такий “Протос” прискорюється з місця до першої сотні за 3,3 секунди! Альтернативою бензиновому мотору може бути 6,6-літровий турбодизель Duramax. На 2022 рік запланований вихід версії Cerberus з електричною силовою установкою.

Центральна гусениця для підвищення прохідності є у версії Devil. Привід гусениці може бути електричним або гідравлічним. В арсеналі моделі також значаться гідропневматична підвіска з лазерним контролем висоти, лебідка, декоративне оздоблення золотом і електронний кальян.

Також цікаво: Renault готує для нас електричний мікро-кросовер за 10 тисяч євро