Renault переробляє старі фури на електромобілі: відео

Renault Trucks на своєму заводі Neotrucks почав переробляти старі магістральні вантажівки з сідельними пристроями для напівпричепів у термінальні тягачі на електротязі. Причому для роботи на яких не потрібні водійські права.
Renault Trucks почав робити фури, якими можна керувати без прав - Auto24

ФОТО: Neotrucks|

Електричний термінальний тягач Renault, перероблений з дизельного магістральника

logo20 березня, 13:35
logo0
logo0 хв

Перероблені машини автоматично переходять в технологічний транспорт, використання якого можливе лише в межах портового чи залізничного терміналів, розподільчого центру чи підприємства. Швидкість тягача не перевищує 25 км/год, ця особливість дозволяє керування ним навіть без водійських прав.

У новому виконанні магістральні машини позбуваються дизельного двигуна та його супутніх агрегатів. Тут уже немає коробки передач, відсутні радіатор та інші атрибути, притаманні автомобілям з ДВЗ. Масивні дизельні силові агрегати виробник замінив електромоторами. Замість паливних баків встановлено акумуляторні батареї.

Читайте також Контейнери з "битками" зі США в каліфорнійських портах почали возити електротягачі

Зазнала змін і сама кабіна. Спальники в задній частині салону демонтували. Там тепер зробили вхід до кабіни. Сидіння водія та пасажира також перероблені – вони обертаються.

Для терміналів, великих підприємств купівля такого тягача для роботи на внутрішньому дворі вигідна. По-перше, перероблена в електричну версію вантажівка з пробігом дешевша відносно нового електричного термінального тягача, а працює як нова.

Читайте також Українська армія отримала вантажівки на базі Renault Trucks

На заводі Neotrucks кажуть, що дефіциту в замовленнях такого транспортного засобу немає. Перші 25 одиниць вже поставлені профільним компаніям, в портфелі замовлень вже лежать готові контракти на 40 вантажівок такого типу. Ще багато замовлень лежить на стадії обробки.

Одними з перших економічні переваги та кадровий стимул зрозуміли власники французьких терміналів: рішення з переробкою старих магістральників в продуктивні екологічно чисті термінальні тягачі дозволить компенсувати у терміналах Франції нестачу кваліфікованих водіїв.

Фото: Neotrucks