ФОТО: Neotrucks|
Електричний термінальний тягач Renault, перероблений з дизельного магістральника
Перероблені машини автоматично переходять в технологічний транспорт, використання якого можливе лише в межах портового чи залізничного терміналів, розподільчого центру чи підприємства. Швидкість тягача не перевищує 25 км/год, ця особливість дозволяє керування ним навіть без водійських прав.
У новому виконанні магістральні машини позбуваються дизельного двигуна та його супутніх агрегатів. Тут уже немає коробки передач, відсутні радіатор та інші атрибути, притаманні автомобілям з ДВЗ. Масивні дизельні силові агрегати виробник замінив електромоторами. Замість паливних баків встановлено акумуляторні батареї.
Читайте також Контейнери з "битками" зі США в каліфорнійських портах почали возити електротягачі
Зазнала змін і сама кабіна. Спальники в задній частині салону демонтували. Там тепер зробили вхід до кабіни. Сидіння водія та пасажира також перероблені – вони обертаються.
Для терміналів, великих підприємств купівля такого тягача для роботи на внутрішньому дворі вигідна. По-перше, перероблена в електричну версію вантажівка з пробігом дешевша відносно нового електричного термінального тягача, а працює як нова.
Читайте також Українська армія отримала вантажівки на базі Renault Trucks
На заводі Neotrucks кажуть, що дефіциту в замовленнях такого транспортного засобу немає. Перші 25 одиниць вже поставлені профільним компаніям, в портфелі замовлень вже лежать готові контракти на 40 вантажівок такого типу. Ще багато замовлень лежить на стадії обробки.
Одними з перших економічні переваги та кадровий стимул зрозуміли власники французьких терміналів: рішення з переробкою старих магістральників в продуктивні екологічно чисті термінальні тягачі дозволить компенсувати у терміналах Франції нестачу кваліфікованих водіїв.
Фото: Neotrucks