Renault роздає електричні фургони EZ-Flex на пробу клієнтам

Французький автовиробник презентує новинку 16 травня в рамках виставки VIVA Technology у Парижі.
Renault роздає електричні фургони EZ-Flex на пробу клієнтам

ФОТО: Renault|

Електричний фургон Renault EZ-Flex

logo19 квітня 2019, 11:40
logo0
logo0 хв

Компанія Renault передасть своїм клієнтам дюжину електричних фургонів для користування протягом двох років. Це допоможе виробнику точніше розуміти потреби користувачів.

Також цікаво: Дешевий елекрокар Renault City K-ZE представлений офіційно

Французький автовиробник вже не новачок у царині електрокарів комерційного призначення. Зараз Renault випускає вантажну модифікацію сіті-кара Twizy Cargo, а нещодавно випустила великий мікроавтобус на батареях – Master Z.E. Новий електро-бус займатиме місце між цими двома автомобілями.

Довжина EZ-Flex становить 3,86 м, ширина – 1,65 м, висота – 1,88 м. Скромні габарити мають забезпечити електрокару безпроблемне паркування та можливість під’їзду до магазинів у тісних центрах мегаполісів. При цьому об’єм вантажного відсіку становить три кубічних метри.

Фото: комерційний електро-фургон Renault EZ-Flex / Renault

EZ-Flex здатен проїхати на одному заряді до 150 км. У Renault впевнені, що цього цілком достатньо для його цільового призначення.

Французький автовиробник має намір провести дворічний експеримент, у ході якого дюжина EZ-Flex буде використовуватись кількома службами доставки та поштовими службами. Електричні фургони передаватимуть усю інформацію про поїздки у Renault, аби спеціалісти компанії могли позбутись усіх недоліків машини перед запуском в серію.

Також цікаво: Skoda вивела на дорожні тести у Чехії групу електрокарів