Робокоп – вже не фантастика, кілька таких стали до роботи

Поки що поліцейські роботи виконують лише функції співробітників ДАІ і арешти самостійно не проводять, та чи довго цього чекати.
Робокоп – вже не фантастика, кілька таких стали до роботи

ФОТО: Motor1|

Роботичний поліцейський у Китаї

logo16 серпня 2019, 18:10
logo0
logo0 хв

Роботичні “даішники” почали працювати в міському окрузі Ханьдань китайської провінції Хебей. Їм відведена роль дорожніх поліцейських.

Також цікаво: Прощавайте свічки запалювання – вітаємо плазмові пульсари (відео)

Міністерство громадської безпеки провінції Хебей називає початок роботи роботичних поліцейських першим кроком на шляху до повномасштабного впровадження робополіціі.

Китайські кібернетичні копи діляться на три категорії, в залежності від виду роботи. Перший являє собою цифровий аналог офіцера дорожньої поліції в жовтому жилеті і білій касці. У сферу його обов’язків входить патрулювання вулиць, фотографування порушень ПДР та ідентифікація особистості водіїв-порушників.

Далі він передає інформацію роботу-консультанту, який знаходиться у центрі управління й обробляє данні, передаючи їх куди потрібно. Також цей другий робот має функцію для надання інформації автомобілістам у відповідь на їхні запити. Третій робот виконує лише одну функцію – інформує водіїв про аварії.

Також цікаво: Відео: Tesla Model 3 самостійно приїжджає за викликом водія