Roborace замінила роботів людьми

Серія роботичних перегонів безпілотників буде не такою вже й безпілотною.
Roborace замінила роботів людьми

ФОТО: Мotorsport|

Roborace DevBot 2.0

logo12 листопада 2018, 12:20
logo0
logo0 хв

Чутки підтвердились і в перегонах Roborace, які стартують навесні 2019 року, будуть змагатись автомобілі з кокпітом під назвою DevBot 2.0, призначенні для управління і штучний інтелект, і живим пілотом.

Також цікаво: У Києві кросовер Mazda розбився у підземному переході: фото, відео

За новим сценарієм автомобілями DevBot 2.0 першу половину гонки будуть керувати пілоти з кокпіта, а за дистанцію до фінішу буде відповідати робот. Нагадаємо, перші машини Roborace під назвою Robocar були представлені на початку 2017 року, вони були повністю безпілотними.

Фото: Roborace DevBot 2.0 / Мotorsport

Тести машин нового зразка вже завершено. Фінальні випробування проводились безпосередньо на трасі Монтебланко в Іспанії, у якості пілота виступила колишня гонщиця GP3 Кармен Хорда.


Дебют серії Roborace під назвою “Альфа-сезон” планується провести навесні наступного року, при чому деякі етапи серії будуть проходити в рамках підтримки Формули Е. У першому сезоні змагань у пелотоні буде не більше десяти машин. За планом, лише після другого сезону – “Бета”, розробники зможуть вдосконалити роботів настільки, аби вонииогли усю гонку проходити самостійно. А першу справді безпілотну гонку безпілотників організатори Roborace планують провести у 2021 році.

Також цікаво: Поліцейським видали літаючі мото-коптери