Виробник систем опалювання, подав заявку на реєстрацію товарного знака, який майже ідентичний логотипу Tesla.

Російська компанія “Тульські пальники” подала заявку на реєстрацію товарного знака до відомства “Роспатент”, повідомляє Motor.

Дивіться також: В Україні запатентували електричну вантажівку

Заявка на реєстрацію товарного знаку компанії “Тульські пальники” була подана в кінці грудня. Логотип практично повністю копіює емблему компанії Ілона Маска, за винятком того, що вертикальна частина знаку розділена лінією. За словами представників російського бренду, жодних проблем при подачі заявки у них не виникло, оскільки свій торговий знак вони реєструють в іншій сфері діяльності.

Якщо торговий знак зареєструють, то в Росії будуть випускати пальники для котлів, запальнички, радіатори опалення, а також каміни, килими з підігрівом та інше теплообладнання під логотипом Tesla.


Фото: оригінальний логотип компанії Tesla Motors / Tesla

Компанія Tesla зареєструвала свій логотип в Росії у 2018 році. Торговий знак дозволяє бренду Tesla продавати в РФ сонячні батареї, а також займатися їх установкою і обслуговуванням. Крім того, з 2015 року компанія очікує реєстрації в Роспатенті логотипу для продажу і обслуговування автомобілів. Однак дану заявку російське відомство поки не зареєструвало.

Фото: логотип тульської компанії / Motor/ФИПС