ФОТО: Колаж Авто24|
Напис можна розцінювати як речовий доказ щодо російських злодюг
Відео нещодавно з’явилося у мережі. Щоправда, воно не конкретно про автомобіль української належності, а про ставлення сирійців до російських військ. Про це йдеться в розповіді спеціалізованого ресурсу Militarnyi з посиланням на прихильницю України Pepel Klaasa.
Там без коментарів розповідається про те, як місцеві жителі проводжають колону автомобілів з втікачами "второйармиимира" жестами побажань у вигляді піднятого вгору середнього пальця. Красномовно вийшло.
Читайте також Росіяни знову спробували зробити автомобіль, і знову невдало
Однак в тій колоні на 37-39 секундах любительського відео промайнула біла середньотоннажна вантажівка з синім ізотермічним фургоном, на борту якої білою фарбою заводу-виробника нанесено напис великими буквами – "ПРОДУКТИ".
Звісно, машина йшла без номерних знаків. Оскільки навряд чи росіяни випускали подібні авто з українським позначенням, то найвірогідніше, що це авто було вкрадено в Україні.
Погодьтеся, напис саме українською мовою. Скриншот: Авто24
Найімовірніше, це за зовнішніми рисами ГАЗон Next, шасі якого ввезено до України ще в довоєнний період на один з чисельних заводів, де вітчизняний виробник налагодив випуск ізотермічних фургонів. Точно встановити виробника не вдалося, оскільки в Україні їх добрий десяток.
Не виключено, що хтось з виробників та власників фургона впізнає цей транспорт. Будемо вдячні підказці й можливістю продовжити тему.
Читайте також Росіяни вкрали у селян простий позашляховик для "потреб армії"
В редакції Авто24 схиляються до думки, що якийсь підрозділ окупаційних військ був через втрати відведений в тил не переформування, прихопивши з собою й вкрадений український фургон. Згодом цього відбулася ротація російського контингенту в Сирії, куди після відпочинку та переформування відправили виведений з України підрозділ.
Звісну, туди й поїхав добротно зроблений ізотермічний фургон з написом "ПРОДУКТИ". Перефарбовувати кузов та замальовувати те маркування ніхто не став, оскільки, за винятком однієї літери, той напис схожий на російський.