Розкішний Koenigsegg Jesko за 2,8 мільйони євро згорів дотла: причина невідома

Нещодавно під час автопробігу у Греції повністю згорів розкішний гіперкар від Koenigsegg. Повідомляється, що ніхто не постраждав, проте компанія просить власників Jesko не їздити на своїх авто, поки не буде встановлена причина.
Koenigsegg просить власників Jesko утриматись від поїздок, бо один з гіперкарів згорів дотла - Auto24

ФОТО: Instagram supercar.fails|

Koenigsegg Jesko, який був знищений внаслідок пожежі

logo18 червня, 09:25
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як повідомляє Motor1, інцидент стався вранці 15 червня. Відомо, що автомобіль спалахнув лише через декілька хвилин, після того, як власник від’їхав з готелю поблизу міста Марусі. Всередині авто на момент пожежі перебувало 2 людей.

Читайте також: І без того дорогущий Koenigsegg Jesko оздобили золотом

Власник згорілого гіперкара стверджує, що рухався з низькою швидкістю. Коли пожежники загасили авто, єдиними впізнаваними деталями, що від нього лишились були колісні диски. Причини пожежі ще невстановлені.

Повідомляється, що на дворі було досить спекотно, що, ймовірно, також могло стати одним з факторів причини займання. Тепер компанія Koenigsegg просить власників 1600-сильних гіперкарів утриматись від поїздок найближчим часом, допоки не завершиться слідство.

Також цікаво: Tesla Model S проїхала майже 700 000 км за 8 років: реальний досвід експлуатації

Автомобіль мав пробіг понад 160 км, адже власник отримав свій Jesko всього за декілька тижнів до події. Всього компанія Koenigsegg планує випустити 125 екземплярів Jesko до кінця виробництва і тепер у світі стало на один менше.