Seat точно знає, який автомобіль хочуть міленіали

Це люди, яким від 25 до 37 років.
Seat точно знає, який автомобіль хочуть міленіали
logo13 листопада 2018, 14:20
logo0
logo0 хв

Іспанці провели дослідження і тепер переконані, що дизайн автомобіля – найбільш значущий критерій при виборі для так званих міленіалів.

Міленіали – це люди, народжені з початку 1980-х і до середини 1990-х років. Це робить їх перехідним поколінням, що зростало на межі двох епох: до поширення комп’ютерів і “цифрового світу” та до цього.

Також цікаво: Пекло у Раю: водій показав відео поїздки крізь пожежу

Для Seat ця група складає 12% усіх покупців автомобілів у Європі, тож компанія провела ринкові дослідження, аби дізнатись, чого ж хочуть ці люди.

Відповідно до оприлюднених результатів, приблизно 40% міленіалів головним критерієм вибору машини є її зовнішній вигляд. Пояснюється це тим, що люди вважають автомобіль виразом своєї особистості, говорить Seat.

Перевагу міленіали віддають автомобілям компактного класу. Половині респондентів більше до вподоби саме автомобілі малого класу і лише 20 відсотків віддали б перевагу позашляховику.

Купівельна спроможність цільової групи виглядає таким чином, що лише кожен п'ятий може дозволити собі придбати машину за рахунок власних заощаджень, а решті доведеться позичати гроші з різних джерел.

Остання цифра від Сеат також досить цікава: 26% водіїв віком від 25 до 37 років добре сприймають можливість спільного використання автомобіля у тій чи іншій формі.

Також цікаво: Велике інтерв'ю Олега Ярошевича: про депутатів-зрадників, митні ставки та подальші плани