Ще більше Volkswagen: українці масово завозять вживані авто цього концерну

За результатами травня найбільш популярними в імпорті вживаних авто до України стали автомобілі Volkswagen, Skoda та Audi.
Статистика імпорту вживаних авто в Україну за травень 2024 року - Auto24

ФОТО: Volkswagen|

Вживані авто концерну VW AG користуються найбільшою популярністю в Україні

logo4 червня, 11:42
logo0
logo0 хв

У травні 2024 року Україну з-за кордону привезли і поставили на українські номера 20 тисяч вживаних легкових авто. Це на 674 авто більше, ніж у квітні, стверджують в Інституті досліджень авторинку. Такий показник більший на 20,1%, ніж був у травні-2023, і також дещо більший, ніж був місяцем раніше — на 3,6%.

До речі які нові автомобілі купували у травні

Найпопулярніші марки

Як і в сегменті внутрішніх перепродажів, рейтинг «свіжопригнаних» вживаних легковиків травня традиційно очолив бренд Volkswagen, і вкотре з впевненим відривом від суперників за кількістю та часткою на ринку. Автомобілів зі значком VW зареєстрували 3,1 тисячі, що склало 15,5% від загальної кількості.

Пити чи не пити каву після обіду? Відповідь очевидна, якщо це ЗАВЖДИКАВА без кофеїну на WOG. Її можна замовити в 16 областях на 112 АЗК за такою ж ціною, як і на традиційну найкавовішу. Це потужні аргументи, щоб скуштувати.

Рекламна інформація

Друге місце продовжує утримувати Audi, з результатом 1,9 тис. перших реєстрацій та часткою 9,3%. На третьому місці — Nissan (7,7%, 1,5 тис.), далі — Renault з результатом 1,3 тис. та часткою 6,6%. П’яте місце у Ford (6%, 1,2 тис. шт.).


Топ-20 найпопулярніших марок серед імпортованих легкових авто з пробігом у травні 2024 року

Найпопулярніші моделі

Лідером «свіжопригнаних» вживаних легковиків залишився Volkswagen Golf. У травні таких привезли 983 шт. Допомагає йому тримати першість наявність електричної версії e-Golf, яку ми враховуємо до загальної кількості, як таку, що відрізняється лише типом силової установки, а за цим параметром моделі у рейтингах не розділені.

На другому місці Skoda Octavia (648 шт.), на третьому — Volkswagen Passat (576 шт.). Четвертий у списку Voklswagen Tiguan, яких «пригнали» й подали на першу реєстрацію у кількості 562 авто, що дозволило цьому кросоверу цього разу піднятися на одну сходинку вище. Таким чином, у першій четвірці найбільш популярних моделей всі вироблені концерном Volkswagen AG.

Замикає п’ятірку лідерів «свіжопригнаних» легковиків Renault Megane з підсумком 503 автомобілі.


Топ-20 найпопулярніших імпортних авто з пробігом у травні 2024 р.

У Топ-20 травня, як і у кілька попередніх місяців, присутні три електромобілі: Nissan Leaf, Tesla Model 3 та ще одна Tesla — Model Y. Крім них до загального заліку враховані електричні Volkswagen e-Golf, які поповнили наш автопарк у кількості 217 штук.

Сприяють імпорту електричних авто «нульова» ставка розмитнення та відсутність збору до Пенсійного фонду при першій реєстрації. Також до цього переліку можна додати й фактор економії на пальному, ціни на яке доволі відчутні.

До речі скільки обійдеться заправка електромобіля за новими цінами на електроенергію


Варто враховувати те, що між розмитненням та першою реєстрацією, яка обліковується у цьому огляді, проходить певний час — від кількох днів до кількох місяців (якщо, наприклад авто зі США потребує ремонту). Тому опрацьовуючи саме перші реєстрації ми бачимо підсумки імпорту з певним запізненням, особливо стосовно автомобілів з країн Америки, Китаю та Кореї.

Про вантажні електромобілі, які нещодавно отримали пільги у вигляді скасування ПДВ на них. Досі ці зміни правил імпорту не надто позначалися на обсягах їхнього імпорту. У травні таких прибуло 67 шт., дещо більше, ніж, до прикладу, було у березні (47 шт.), лютому (19 шт.) та січні (25 шт.) цього року.