Модель 540 K 1937 року випуску для тодішнього короля Афганістану отримала найвищу нагороду на престижній виставці суперкарів Pebble Beach в США.

Цей Mercedes-Benz 540K замовив у травні 1937 року Мохаммед Захір Шах, який тоді перебував на королівському троні Афганістану. Через три місяці король отримав автомобіль, їздив ним до того часу, допоки машину не виклянчив зять. Той з королівською дочкою жив у Великій Британії, куди у 1950 році й відправився автомобіль.

Щоправда, через три роки подарована цяцька набридла і автівку продали американському колекціонеру. Всього цей автомобіль побував у п’ятьох власників. Останній з них придбав королівський 540K торік за 9,9 мільйона доларів на аукціоні в Пеббл-Біч.

Найкавовіша кава - на WOG. Про це знають усі, адже саме WOG першим почав встановлювати на заправках круті кавомашини, які готують неймовірну каву. Наразі там багато кавових новинок. Якщо ви ще не куштували, радимо не зволікати.

Рекламна інформація

Читайте також Автомобілі Mercedes-Benz 540K будуть самостійно обганяти на автобанах

Нинішній власник автівки Джим Паттерсон має велику колекцію класичних автомобілів і отримав нагороду Best of Show на Pebble Beach у 2010 році зі своїм родстером Delage D8 S de Villars, а в 2015 році – зі своїм Isotta Fraschini Tipo 8A Worblaufen Cabriolet. Тепер він взяв у цьому престижному конкурсі ще одну нагороду.

Щоправда, до цього колекціонер довго готувався. Через кілька місяців після торішнього аукціону 540 K Special Roadster був відновлений відповідно до найсуворіших стандартів автентичності компанією RM Auto Restoration, що тісно співпрацює з Mercedes-Benz Classic Center.

Читайте також Mercedes-Benz покаже концепт найменшої електричної моделі

Окрім професійної підтримки експертів Mercedes-Ben Heritage, важливу роль під час роботи над автомобілем зіграло детальне документування історії королівського спортивного автомобіля в архівах Mercedes-Benz Classic у Фелльбаху. Всього у світі налічується лише три таких автомобілі.

Нагадаємо, кожен експертний звіт автовиробника є унікальним документом оригінальності з усіх архівних досліджень, аналізу самого транспортного засобу, і навіть використаних матеріалів. Це складає основу детального опису історії автомобіля і точної оцінки його автентичності, створює біографію транспортного засобу.

"540 K Special Roadster, що отримав титул «Кращий на виставці» на Pebble Beach Concours d'Elegance, увінчує величезну прихильність RM Auto Restoration і Mercedes-Benz Heritage у відновленні цього видатного автомобіля. Ми пишаємося тим, що зробили внесок у цю історію успіху завдяки унікальному досвіду нашого класичного центру та архіву", – сказав після перемоги керівник Mercedes-Benz Heritage Маркус Брейтшвердт.